Kocioł 5 klasy na dotację - Kotły Biadała

Kocioł 5 klasy na dotację

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kotła centralnego ogrzewania, który kwalifikują się na dotacje. Jest to piec 5 klasy zgodny z najnowszą normą PN EN 303-5:2012

Wygoda i bezpieczeństwo - Kotły Biadała

Wygoda i bezpieczeństwo

Kotły z automatycznym podajnikiem ślimakowym to przede wszystkim wygoda użytkownika oraz bezpieczeństwo nieprzerwanego ciepła w Twoim budynku.

żeliwny

podstawowe informacje

Opis żeliwnego podajnika retortowego PALEKO DUO

Stalowy podajnik retortowy PALEKO DUO jest opcją dodatkową, którą możemy zamontować w zestawie kotła centralnego ogrzewania z podajnikiem. Jest to palnik V generacji na paliwa stałe najnowocześniejszej konstrukcji wyposażony w ślimak podający opał do komory spalania. Całość wykonana jest z żeliwa sferoidalnego, który charakteryzuje się wysoką odpornością na czynniki, które znajdują się w węglu. Dzięki okrągłemu palnikowi, który zawiera dysze, pozwala równomiernie rozprowadzać powietrze, co skutkuje doskonałym efektem spalania eko-groszku.

Specyfikacja

  • przełożenie 1200
  • moc silnika 120 W
  • prędkość obrotowa wyjściowa 1,11 obr/min
  • napięcie zasilania 230V
  • gwarancja: 2 lata

ŚLIMAKOWY PODAJNIK RETORTOWY

wykonany z najwyższej jakości odlewów żeliwnychZADAJ NAM PYTANIE

Prowadzisz hurtownie? Chciałbyś zająć się dystrybucją naszych kotłów? Jesteś instalatorem i szukasz dostawcy? Masz jakiekolwiek pytanie? Wypełnij formularz!