Kocioł 5 klasy na dotację - Kotły Biadała

Kocioł 5 klasy na dotację

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kotła centralnego ogrzewania, który kwalifikują się na dotacje. Jest to piec 5 klasy zgodny z najnowszą normą PN EN 303-5:2012

Wygoda i bezpieczeństwo - Kotły Biadała

Wygoda i bezpieczeństwo

Kotły z automatycznym podajnikiem ślimakowym to przede wszystkim wygoda użytkownika oraz bezpieczeństwo nieprzerwanego ciepła w Twoim budynku.

STRAŻAK (prosty)

podstawowe informacje

Opis systemu gaszącego "STRAŻAK" (prostego)

„STRAŻAK” jest systemem gaszącym przeznaczonym dla kotłów centralnego ogrzewania (c.o.) z automatycznym układem nawęglania. Mimo niewielkiej ceny jest  w stanie znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa. Strażak wymagany jest w przypadku wykorzystywania do palenia pelletu, w przypadku pozostałych paliw jest opcjonalny. System ten odpowiedzialny jest za zapobieganie przed cofaniem się płomienia do kosza zasypowego. Działa on samoczynnie i nie potrzebuje źródła zasilania. W momencie wzrostu temperatury w rurze podajnika, zostaje ona zalany wodą ze zbiornika lub sieci wodociągowej. Z powodu tego, że nagrzane żeliwo zalane wodą pęka, odradzamy zakup  „Strażaka” w przypadku wyboru podajnika żeliwnego.

ZADAJ NAM PYTANIE

Prowadzisz hurtownie? Chciałbyś zająć się dystrybucją naszych kotłów? Jesteś instalatorem i szukasz dostawcy? Masz jakiekolwiek pytanie? Wypełnij formularz!